Kokybės sistema ISO 9001:2000
elektra, energetika
energijos valdymas, dažų dangoselektros įrengimai
"Wilckens Farben GmbH" atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse
Wilckens Farben GmbH Lietuva Lithuania Литва


energijos valdymas
LT   |   EN   |   RU

  KOKYBĖ

 
Jūriniai ir apsauginiai
Wilckens dažaiJachtoms ir laivams,
buičiai ir pramonei
     
Kompanija "Wilckens Farben GmbH" (Vokietija) užima vieno iš pasaulinių lyderių pozicijas jūrinių ir pramoninių dangų rinkoje, tiekiant aukštos kokybės standartus atitinkančią, laivų statybai ir pramonei skirtą produkciją.

Nuo 2001 metų oficialus kompanijos "Wilckens Farben GmbH" atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse - UAB "Ausga". Palaikydama tiesioginius ryšius su gamintoju, UAB "Ausga" gali jums pasiūlyti pačios įvairiausios paskirties dangų, parengti dažymo sistemas tiek remontuojamiems dokuose, tiek naujai statomiems laivams, jachtoms, kateriams ir įvairiems pramoniniams objektams, suteikti kvalifikuotų specialistų konsultacijas ir priežiūrą darbų atlikimo metu, taip pat gali atlikti metalo konstrukcijų padengimo antikorozinėmis dangomis darbus.

Kompanijos "Wilckens Farben GmbH" dažai naudojami elektros perdavimo linijų, metalinių konstrukcijų ir betoninių dalių antikorozinei apsaugai. Dažai naudojami jūrų, aviacijos ir geležinkelių pramonėje. Itin platus įvairios paskirties buitinių dangų pasirinkimas leidžia patenkinti visus klientų norus. Dangos ir dažai gali būti naudojami tiek naujiems, tiek renovuojamiems paviršiams.

Produkcijos kainų politika reguliuojama be tarpininkų, tiesiogiai iš centrinės Wilckens būstinės Vokietijoje.

Šiandien kompanija "Wilckens Farben GmbH" savo klientams pristato visą dangų ir dažų produkcijos asortimentą, skirtą pramonės objektams, laivų statybai ir eksploatacijai.


kontaktai

Rygos g. 17A, LT-05205 Vilnius
Tel./ Faks.:   +370 5 241 71 99
+370 5 246 83 08
El. paštas: info@ausga.lt

žemėlapis »
e-sprendimas: TISENA dizainas